AutoSerwis


Usługi:

Wykonujemy naprawy bieżące wszystkich marek samochodów, gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę twojego auta. 

  • naprawy zawieszenia i układu kierowniczego
  • naprawy układu hamulcowego 
  • wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych
  • wymiany filtrów, pasków, świec itp.
  • sprzedaż i wymiana opon
  • dezynfekcja, serwis i naprawa klimatyzacji
  • diagnostyka komputerowa, elektromechanika, kasowanie błędów i naprawa elektroniki samochodowej
  • naprawy po kolizyjne
  • naprawy systemów AIRBAG
  • naprawa nadwozia systemem PDR (usuwanie wgnieceń bez konieczności lakieriowania)

Wykonujemy również naprawy pozostałych podzespołów,


Drogi Kliencie,

W dłuższej perspektywie regularny serwis jest paradoksalnie źródłem oszczędności a nie generatorem kosztów.  Oprócz tego każdy kierowca powinien na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo, co jest nierozerwalnie związane z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego samochodu. Wszyscy wiemy jak sprawdzić poziom oleju czy ciśnienie w kołach, ale współczesne samochody to skomplikowane maszyny, które muszą być regularnie doglądane przez specjalistę. bez regularnego serwisu narażamy się przede wszystkim na niebezpieczeństwo, możliwość awarii w trasie oraz dodatkowe koszty związane z ich usunięciem. Wymagania serwisowe poszczególnych pojazdów są różne, ale zazwyczaj przeglądy wykonuje się co 10, 15 lub 20 tys. km w zależności od specyfikacji producenta.

Wykonując naprawy należy pamiętać o kontroli ciśnienia i stanu opon, oraz czy tarcze felg są proste. Większość samochodów posiada układ klimatyzacji, który regularnie należy serwisować i dezynfekować. Pamiętajmy też, że płyny eksploatacyjne to nie tylko olej w silniku i płyn w spryskiwaczu, ale także płyn hamulcowy, który ulega przegrzaniu a różnice temperatur, którym jest poddawany sprzyjają gromadzeniu się wilgoci w układzie, co obniża skuteczność hamowania. płyn w układzie wspomagania, płyn chłodzący i olej przekładniowy w skrzyni biegów czy dyferencjale, które należy wymieniać co 60tys. km lub 2 lata. W przypadku układów hamulcowych producent określa minimalną grubość tarczy hamulcowej, aby uwzględnić jej wytrzymałość, nie dopuścić do pęknięcia tarczy i zablokowania koła podczas jady, podobnie jak sprawa z amortyzatorami, jeżeli zużycie wynosi poniżej 50%, droga hamowania znacznie się wydłuża i samochód staje się pod sterowny.

Ważną sprawą również jest jest jakość montowanych części, oryginalne części gwarantują dłuższą żywotność eksploatacyjną, o czym warto pamiętać przy ich wyborze.

Podczas czynności serwisowych gwarantujemy Państwu fachową obsługę i doradztwo, przeszkolony personel oraz profesjonalny sprzęt warsztatowy, co ma wpływ na jakość wykonywanych usług.

Chcemy podziękować Ci za zaufanie i mamy nadzieję, że nasz SERWIS spełni twoje oczekiwania profesjonalnej obsługi.


Zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin!